Witaj, gość! [ Zaloguj się

Premium WordPress Themes - AppThemes

DKK 145/h

Bez języka dam pracę w Danii na magazynie żywności dla par od zaraz, Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy, Własny samochód
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-04-28 02:13
  • Wygasa: 59 dni, 3 godzin
magazyn-komisjoner-zbieranie-zamowien-2024

Opis

Hurtownia z Odense poszukuje osób do pracy w Danii na magzynie art. spożywczych. Zatrudnienie od zaraz także dla par bez znajomości języka obcego przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione na miejscu dla pracowników – konieczne auto do dojazdów.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Odense

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 145 DKK/h brutto

Zadania:

Kompletowanie zamówień artykułów spożywczych zgodnie z listami i procedurami firmy
Przyjmowanie i rozładunek dostaw towarów
Prace porządkowe i utrzymanie magazynu w czystości
Współpraca z innymi pracownikami w celu efektywnej realizacji zadań magazynowych

Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
Umiejętność pracy w zespole
Posiadanie własnego samochodu do dojazdów (konieczne)
Brak wymaganej znajomości języka obcego

Oferujemy:

Zatrudnienie na stanowisku magazyniera w Danii
Wynagrodzenie w wysokości 145 DKK/h brutto
Zakwaterowanie odpłatne zapewnione na miejscu dla pracowników
Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy w dynamicznym środowisku hurtowni spożywczej

Aplikacja przez formularz na stronie agencji:

Link: www. [ogłoszenie wygasło] .pl

Nr ogł.: 898662d94432b72f

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.