Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

ISK 4150 /h

Bez języka fizyczna praca w Islandii przy sortowaniu owoców od zaraz w Hafnarfjörður

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub region: Hafnarfjörður
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Numer podatkowy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2024-06-15 01:59
  • Wygasa: 53 dni, 8 godzin
sortowanie pakowanie owocow praca za granica 2024

Opis

Firma przetwórcza z Hafnarfjörður poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Islandii przy sortowaniu owoców i warzyw. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego, angielski mile widziany. Darmowe zakwaterowanie na miejscu, dla par wspólne pokoje.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Hafnarfjörður

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Zarobki: od 4150 ISK/h

Zadania:

  • Sortowanie i kontrola jakości owoców i warzyw.
  • Pakowanie produktów zgodnie z ustalonymi standardami.
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynności procesu produkcji.

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na linii produkcyjnej.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w pracy fizycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu, wspólne pokoje dla par.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo.
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie z perspektywą długoterminowego zatrudnienia.
  • Wsparcie w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem i zakwaterowaniem.

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na poniższy adres e-mail z dopiskiem “Pracownik fizyczny Hafnarfjörður 2024”. Rekrutacja trwa do końca czerwca 2024.

E-mail: rekrutacja@[ogloszenie-wygaslo].is

Miejsce na reklame

wyświetleń: 38, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 784666cd8adf25fa

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.