Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

DKK 176 /h

Bez języka oferta pracy w Danii na produkcji zabawek od zaraz fabryka z Odense

  • Miasto lub region: Odense
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 2024-07-08 02:36
  • Wygasa: 76 dni, 8 godzin
produkcja-zabawek-zagranica-praca 2024

Opis

W rejonie Odense od zaraz do podjęcia praca w Danii na produkcji przy montażu zabawek. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego. Mieszkanie dla pracowników zapewnione za opłatą na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek
Miejsce pracy: Odense, Dania
Rozpoczęcie pracy: Natychmiastowe
Wynagrodzenie: 176 DKK/h brutto
Liczba miejsc: 4

Obowiązki: Praca na linii produkcyjnej zabawek z tworzyw sztucznych. Składanie i montaż elementów. Dbanie o jakość produktów, wykonywanie poprawek, pakowanie. Praca zlecona przez kierownika zmiany.

Wymagania : Mile widziana pełna mobilność. Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie. Dokładne wykonywanie zadań. Mile widziane doświadczenie. Gotowość szybkiego wyjazdu. Samodyscyplina, umiejętność pracy zmianowej.

Oferujemy: Zatrudnienie, umowa duńska. Pomoc w dopełnieniu formalności. Opieka rezydenta polskiego. Tanie kursy językowe. Odpłatne zakwaterowanie w cenie 3500 DKK miesięcznie, zorganizowane na miejscu.

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres e-mail, załączając aktualne CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym oraz imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/038/24

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg
Email: sikker@contractor.net

źródło: https://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-danii-na-produkcji-zabawek-w-fabryce-z-odense/

Miejsce na reklame

  

wyświetleń: 27, dzisiaj: 1

  

Nr ogł.: 718668b33e17b878

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.