Witaj, gość! [ Zaloguj się

Premium WordPress Themes - AppThemes

DKK 145.00

Dania praca przy produkcji zabawek bez znajomości języka od zaraz w Kopenhadze

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-04-25 02:29
  • Wygasa: 56 dni, 4 godzin
zagranica-praca-produkcja-zabawek-2024

Opis

Fabryka z Kopenhagi od zaraz potrzebuje pracowników do pracy w Danii przy produkcji zabawek. Ogłoszenie bez znajomości języka obcego z mieszkaniem dla pracowników dostępnym na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Kopenhaga

Zarobki: 145 DKK/h brutto

Liczba miejsc: 3

Zadania:

  • Przygotowywanie, składanie i pakowanie zabawek zgodnie z wytycznymi produkcyjnymi.
  • Obsługa prostych maszyn produkcyjnych.
  • Kontrola jakości wyrobów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej mile widziane, ale nie wymagane.
  • Sumienne podejście do pracy i gotowość do nauki.
  • Zdolność do pracy w zespole.
  • Niewymagana znajomość języka obcego, angielski będzie atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 145 DKK na godzinę brutto.
  • Zakwaterowanie dla pracowników dostępne na miejscu (odpłatnie).
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail:

[ogłoszenie wygasło] lub kontakt telefoniczny pod numerem [ogłoszenie wygasło].

wyświetleń: 43, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3356629a1b832708

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.