Witaj, gość! [ Zaloguj się

Premium WordPress Themes - AppThemes

NOK 225 /h

Dla par dam pracę w Norwegii na produkcji zabawek bez języka od zaraz w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-04-27 01:19
  • Wygasa: 58 dni, 3 godzin
produkcja-zabawek-zagranica-praca-2024

Opis

Fabryka działająca w rejonie Oslo poszukuje osoby lub pary do pracy w Norwegii na produkcji zabawek. Zatrudnienie bez znajomości języka od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnym dostępnym na miejscu (4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary)

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Oslo

Wakaty: 4

Start: od zaraz – maj 2024

Umowa: 3 miesiące próbne, docelowo stała

Zadania: Pracownik produkcji będzie odpowiedzialny za precyzyjny i skrupulatny montaż różnych elementów zabawek zgodnie z instrukcjami produkcyjnymi i standardami jakościowymi. Będzie musiał zapewnić, że wszystkie elementy są poprawnie zmontowane, bez uszkodzeń i zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej z dobrą reputacją na rynku.
  • Zakwaterowanie na miejscu zapewnione za opłatą miesięczną w wysokości 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary.
  • Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne.

Wymagania:

  • Brak doświadczenia zawodowego jest akceptowany, firma zapewnia niezbędne szkolenie.
  • Gotowość do pracy fizycznej w dynamicznym środowisku produkcyjnym.
  • Motywacja do nauki i rozwoju w branży produkcji zabawek.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Brak konieczności znajomości języka norweskiego, ale mile widziana komunikatywność w języku angielskim.

Aplikacja przez formularz na stronie:

[ogłoszenie wygasło]

Nr ogł.: 141662c35f3aac53

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.