Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

ISK 4300 /h

Dla par Islandia praca od zaraz przy pakowaniu sera bez znajomości języka, Reykjavik

  • Miasto lub region: Reykjavik
  • Kraj: Islandia
  • Opublikowany: 2024-07-10 02:12
  • Wygasa: 78 dni, 8 godzin
pakowanie sera praca zagranica 2024

Opis

Zakład produkcyjny z Reykjaviku poszukuje pakowaczy (pary) do pracy w Islandii. Ogłoszenie bez znajomości języka do podjęcia od zaraz przy pakowaniu sera krojonego na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu na czas kontraktu.

Zarobki: 4300 ISK /h

Miejsce: Reykiavik

Liczba miejsc: 6

Start od zaraz

Zadania:

  • Pakowanie krojonego sera na linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości produktów
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • Obsługa maszyn pakujących

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w parach
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • Brak wymogu znajomości języka islandzkiego
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Zdolność do pracy w szybkim tempie
  • Dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4300 ISK/h
  • Bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu
  • Legalną pracę w oparciu o islandzkie przepisy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: rekrutacja@[ogłoszenie-wygasło].is

W temacie wiadomości prosimy wpisać: “Pakowacz sera – Reykjavik”

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).”
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Miejsce na reklame

Nr ogł.: 127668dd1241459d

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.