Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

€ 18,50 /h

Leśnictwo oferta sezonowej pracy w Finlandii od zaraz bez języka sadzenie lasu, Kuopio

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Kuopio
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-06-09 02:32
  • Wygasa: 73 dni, 18 godzin
sadzenie lasu lesnictwo

Opis

Firma z branży leśnictwa działająca w okolicy Kuopio poszukuje od zaraz chętnych także bez znajomości języka do sezonowej pracy w Finlandii przy sadzeniu lasu. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione za drobną opłatą.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy sadzeniu lasu

Lokalizacja: okolice Kuopio, Finlandia

Rozpoczęcie pracy: od maja 2024

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznych i zmotywowanych osób do sezonowej pracy w Finlandii, w okolicach Kuopio, przy sadzeniu lasu. Praca polega na sadzeniu młodych drzewek na terenach leśnych, co wymaga dobrej kondycji fizycznej i gotowości do pracy na świeżym powietrzu w zmiennych warunkach pogodowych.

Wynagrodzenie:

Stawka: 18,50 Euro brutto za godzinę
Możliwość pracy w wymiarze 40-50 godzin tygodniowo

Zakwaterowanie:

Zakwaterowanie zapewnione na miejscu za opłatą 5 Euro dziennie
Komfortowe warunki mieszkaniowe z dostępem do podstawowych udogodnień
Dostęp do internetu w miejscu zakwaterowania

Warunki pracy:

Praca w zespołach 3-4 osobowych
Zapewnione narzędzia pracy oraz odzież ochronna
Przeszkolenie w zakresie bezpiecznego wykonywania obowiązków

Wymagania:

Brak konieczności znajomości języka fińskiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Dobra kondycja fizyczna i gotowość do pracy w terenie
Doświadczenie w pracy leśnej lub przy sadzeniu drzew będzie mile widziane, ale nie jest wymagane
Zdolność do pracy zespołowej i samodzielność
Sumienność, brak nałogów i chęć do solidnej pracy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży leśnej
Pomoc w organizacji transportu do Finlandii oraz do miejsca pracy
Ubezpieczenie zdrowotne na czas trwania umowy

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających aktualne CV z danymi kontaktowymi oraz krótki list motywacyjny na adres:

rekrutacja@[ogłoszenie-wygasło].com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: “Sadzenie Lasu – Finlandia 2024”

źródło: https://praca-zagranica24.pl/

Miejsce na reklame

wyświetleń: 33, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 166664f7a2012a6

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.