Witaj, gość! [ Zaloguj się

Premium WordPress Themes - AppThemes

€ 18,50 /h

Od zaraz dam pracę w Finlandii z językiem angielskim jako kierowca kat.B – kurier w Helsinkach

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Helsinki
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-04-26 03:04
  • Wygasa: 57 dni, 4 godzin
kurier praca 2024

Opis

Firma logistyczna działająca w Helsinkach poszukuje od zaraz kierowców kat.B do pracy w Finlandii. Zatrudnienie na stanowisku kuriera przy rozwożeniu paczek do klientów w obrębie wyznaczonego obszaru miasta.

Zakwaterowanie dostępne dla pracowników odpłatnie w kwocie 200 euro miesięcznie.

Stanowisko: kurier

Miejsce: Helsinki

Start: od zaraz

Zarobki: 18,50 €/h

Obowiązki:

Odbiór paczek z centrali lub magazynu.
Sprawdzenie poprawności adresów dostawy oraz dokumentacji przesyłek.
Planowanie optymalnej trasy dostaw przy użyciu systemów nawigacyjnych.
Dostarczanie paczek do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem i wytycznymi firmy.
Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez uprzejme i profesjonalne zachowanie.
Rozliczanie dostarczonych paczek i raportowanie ewentualnych problemów związanych z dostawą.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej.
Praca w dynamicznym środowisku.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Atrakcyjne zarobki.
Zakwaterowanie dostępne dla pracowników.

Wymagania:

Prawo jazdy kategorii B.
Umiejętność pracy z nawigacją GPS.
Komunikatywność i kultura osobista.
Dyspozycyjność i rzetelność.
Znajomość języka angielskiego lub fińskiego będzie dodatkowym atutem.

Aplikacja na podany email:

[ogłoszenie wygasło]

wyświetleń: 38, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 167662afd419710d

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.