Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

ISK 4200 /h

Od zaraz dam pracę w Islandii przy pakowaniu wędlin bez znajomości języka, Kópavogur

  • Kraj: Islandia
  • Miasto lub region: Kópavogur
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-06-10 02:34
  • Wygasa: 74 dni, 19 godzin
pakowanie wedliny szynki praca produkcj 2024

Opis

Przetwórnia mięsna z Kópavogur poszukuje pakowaczy gotowych od zaraz do pracy w Islandii. Zatrudnienie na produkcji bez znajomości języka przy pakowaniu wędliny krojonej. Mieszkanie dla pracowników zorganizowane będzie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji – pakowacz

Miejsce: Kópavogur

Zarobki: 4200 ISK brutto/h

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zadania:

Pakowanie krojonych wędlin zgodnie z wytycznymi
Kontrola jakości produktów
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Sprawność manualna i dokładność
Zdolność do pracy w szybkim tempie
Dobre zdrowie i kondycja fizyczna
Brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to wymóg konieczny

Oferujemy:

Zatrudnienie na islandzkich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w stabilnej firmie
Pomoc w organizacji formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem
Odpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Aplikacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

praca@[ogłoszenie-wygasło].is

z dopiskiem „Pracownik produkcji – pakowacz”. W temacie wiadomości prosimy podać swoje imię i nazwisko.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

źródło: pracadlapolakow.eu

Miejsce na reklame

wyświetleń: 30, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 75666664991a5f05

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.