Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

SEK 146,80

Od zaraz dam pracę w Szwecji dla par na produkcji napojów bez języka w Ystad

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Ystad
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-07-03 01:42
  • Wygasa: 71 dni, 7 godzin
praca produkcja napojow izotonicznych 2024

Opis

Fabryka z Ystad poszukuje od zaraz osoby lub dyspozycyjne pary do pracy w Szwecji na produkcji napojów także bez znajomości języka obcego. Mieszkanie będzie zorganizowane na miejscu za opłatą – 3600 SEK od osoby.

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Ystad, Szwecja
Wynagrodzenie: od 146,80 SEK brutto za godzinę
Liczba miejsc: 4
Rozpoczęcie pracy: Natychmiastowe

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej napojów zgodnie z firmowymi wytycznymi i standardami
  • Przygotowywanie surowców i materiałów do produkcji
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (po przeszkoleniu)
  • Dbanie o wysoką jakość produktów oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej w dynamicznym środowisku
  • Zdolność do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Brak wymogu znajomości języka szwedzkiego
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 146,80 SEK brutto za godzinę
  • Zakwaterowanie na miejscu za 3600 SEK miesięcznie
  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jak aplikować:

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

Arbetsmedlet@swedenmail.com

z dopiskiem “Napoje, Ystad 2024”.

Umowa zostanie podpisana w polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie pokrywa kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
E-mail: Arbetsmedlet@swedenmail.com

źródło: https://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-szwecja-praca-na-produkcji-napojow-od-zaraz-dla-par-ystad/

Miejsce na reklame

Nr ogł.: 92066849025b1724

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.