Witaj, gość! [ Zaloguj się

Premium WordPress Themes - AppThemes

DKK 135.00

Sezonowa praca w Danii przy zbiorach truskawek dla par bez języka w Esbjerg od maja 2024

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Esbjerg
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Status studenta/ucznia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2024-04-23 02:26
  • Wygasa: 54 dni, 4 godzin
zbiory-truskawki-2024

Opis

Plantacja owoców z okolic Esbjerg poszukuje od maja 2024 osoby do sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy zbiorach truskawek, a w późniejszym okresie także malin i borówek.

Wynagrodzenie: na akord ale nie mniej niż 135 DKK/h

Start: koniec maja 2024

Liczba miejsc: 14

Zadania:
Ręczne zbieranie truskawek zgodnie z instrukcjami i standardami firmy, polegające na delikatnym chwytaniu i odrywaniu dojrzałych owoców bez uszkadzania roślin lub innych owoców.

Wymagania:

Chęć do pracy na polu i gotowość do nauki nowych umiejętności.
Dyspozycyjność od końca maja 2024.
Możliwość pracy fizycznej w różnych warunkach pogodowych.
Osoby z doświadczeniem w pracy sezonowej mile widziane, ale niekonieczne.

Oferujemy:

Wynagrodzenie na akord, ale nie mniej niż 135 DKK/h.
Możliwość pracy w zgranej, przyjaznej atmosferze.
Zakwaterowanie w pobliskiej okolicy (koszt do uzgodnienia).
Możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej współpracy.

Aplikacja na podany niżej email:

[ogłoszenie wygasło]

Nr ogł.: 2546626ffcf921fa

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.