Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

ISK 4000 /h

Sortowanie paczek oferta fizycznej pracy w Islandii bez języka od zaraz, Reykjavík

  • Miasto lub region: Reykjavík
  • Kraj: Islandia
  • Opublikowany: 2024-06-27 01:52
  • Wygasa: 65 dni, 6 godzin
logistyka-rozladunek-zaladunek-paczek2

Opis

Firma logistyczna z Rejkiawiku od zaraz poszukuje osób do fizycznej pracy w Islandii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu przesyłek kurierskich na magazynie logistycznym. Zakwaterowanie dostępna na miejscu za opłatą.

Miejsce: Rejkiawik

Zarobki: 4000 ISK/h

Liczba miejsc: 2

Start: od zaraz

Zadania:

  • Sortowanie przesyłek kurierskich
  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw
  • Przygotowywanie przesyłek do wysyłki
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność i odpowiedzialność
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, choć nie jest to wymóg konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie islandzkiej umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 4000 ISK/h
  • Zakwaterowanie na miejscu (za dodatkową opłatą)
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zatrudnieniem i zamieszkaniem

Aplikacja: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email:

praca@[ogloszenie-wygaslo].is z tytułem “Praca na magazynie – Rejkiawik”.

Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Miejsce na reklame

wyświetleń: 31, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 184667ca95b59d58

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.