Witaj, gość! [ Zaloguj się

Miejsce na reklamę

SEK 175 /h

Sprzątanie samolotów Szwecja praca od zaraz bez znajomości języka lotnisko Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Znajomość języka lokalnego: Język obcy Niewymagany
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2024-07-07 02:57
  • Wygasa: 75 dni, 8 godzin
sprzatanie samolotu praca Szwecja 2024

Opis

Na lotnisku w Sztokholmie do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Szwecji przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów pasażerskich. Zatrudnienie bez znajomości języka z komfortowym zakwaterowaniem dla pracowników (zapewnione odpłatnie).

Stanowisko: pracownik sprzątający

  • Lokalizacja: Sztokholm
  • Liczba miejsc: 5
  • Wynagrodzenie: od 175 SEK/h brutto

Zadania:

  • Sprzątanie wnętrza samolotów pasażerskich, w tym odkurzanie, mycie i dezynfekcja powierzchni
  • Usuwanie śmieci oraz odpadów pozostawionych przez pasażerów
  • Uzupełnianie środków higienicznych i materiałów eksploatacyjnych
  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa oraz standardów higieny
  • Dezynfekcja kluczowych obszarów samolotu, aby zapewnić bezpieczeństwo pasażerów

Wymagania:

  • Brak konieczności znajomości języka szwedzkiego
  • Gotowość do pracy zmianowej, w tym na nocne zmiany
  • Dobra kondycja fizyczna, zdolność do wykonywania prac fizycznych
  • Sumienność, dokładność oraz dbałość o szczegóły
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu, jednak nie jest to wymóg konieczny

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 175 SEK/h brutto
  • Komfortowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dostępne za opłatą
  • Możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka
  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem
  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat
  • Szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków oraz przestrzegania standardów higieny i bezpieczeństwa

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: [ogłoszenie-wygasło] z dopiskiem “Sprzątanie samolotów Sztokholm 07/2024”.

W zgłoszeniu prosimy o załączenie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego.

źródło: praca-zagranica24.pl

Miejsce na reklame

Nr ogł.: 1636689e7587b17a

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.